21 czerwca 2024
Breaking News

Dobra pomoc drogowa

pomoc drogowa

Pomoc drogowa dla różnych typów pojazdów: awarie lub wypadki, które unieruchamiają Twój samochód, mogą prowadzić do nieporozumień w planowaniu, tutaj również musisz przewieźć samochód na parking lub miejsce naprawy. Pomoc drogowa świadczy usługi holowania w wyjątkowo korzystnych warunkach i jest zawsze gotowa pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu. Nasz personel będzie na miejscu szybko i jak najszybciej dostarczy samochód pod wskazany przez Ciebie adres. Oczywiście nie jest to jedyna usługa, którą oferuje nasza firma.

Pomoc drogowa dla różnych typów pojazdów

Jako pomoc drogowa na rynku współpracujemy z osobami prywatnymi oraz licznymi firmami z różnych branż. Nasi dyspozytorzy są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze dostępny 24/7 pod telefonem, niskie ceny i świetna obsługa.

Firmy pomocy drogowej świadczą usługi transportowe dla następujących typów pojazdów:

  • Samochód.
  • Samochody zabytkowe i sportowe.
  • Motocykle, skutery i quady.
  • Minibusy i ciężarówki.
  • Wyposażenie specjalne: maszyny rolnicze i budowlane, przyczepy.
  • Jacht, łódź

.

Telefoniczna pomoc drogowa – informacje podstawowe

Aby skorzystać z usługi transportu uszkodzonego samochodu do miejsca naprawy lub skorzystać z naszej usługi dodatkowej, prosimy o kontakt z dyspozytorem pomocy drogowej.

W celu świadczenia wysokiej jakości usług transportu samochodowego wymagamy następujących informacji:

  • Dokładną lokalizację Twojego samochodu i miejsce, w którym należy go dostarczyć.
  • Marka i klasa samochodu.
  • Jesteś jego właścicelem.
  • Stan techniczny pojazdu

.

Przede wszystkim interesują nas: czy są jakieś uszkodzenia nadwozia i podwozia, które mogą uniemożliwić załadunek. W takim przypadku manipulator bierze udział w operacji transportowej, aby podnieść maszynę na platformę. Nasza firma oferuje również usługi holownicze do przewozu motocykli ze specjalnym wyposażeniem. Dokładne i szczegółowe informacje przyczynią się do efektywności i jakości Twojego zamówienia.

Dodatkowe usługi pomocy drogowej :

  • Uruchom silnik na mrozie, gdy samochód nie chce się uruchomić.
  • Dostarcz i wymień akumulator, jeśli jest uszkodzony lub ładowany z urządzenia wspomagającego podczas rozładowywania.
  • Jeśli kluczyk zostanie zgubiony lub pozostawiony w stacyjce przy zamkniętych drzwiach, samochód można odblokować w sytuacji awaryjnej.
  • Użyj pustego zbiornika, aby dostarczyć paliwo lub pomóc w przypadku użycia niewłaściwego paliwa.
   Napraw felgi i wymień uszkodzone opony.
  • Drobne naprawy: wymiana żarówek, bezpieczników itp.
  • Wyciągnij pojazd z zasp, ziemi lub rowów.

Zalety firmy świadczącej pomoc drogową

Nasza firma posiada duże doświadczenie w realizacji operacji spedycyjnych o dowolnym stopniu złożoności. Podczas udzielania pomocy drogowej wykorzystywane są specjalne pojazdy z przechylanymi platformami i wciągarkami. Dzięki temu maszyna może zostać załadowana sprawnym podwoziem i nieuszkodzonymi kołami bez blokady w możliwie najkrótszym czasie i przy najniższych kosztach.

Inne atuty naszej firmy:

Nowoczesne materiały i bazy technologiczne. Posiadamy wszystko co potrzebne do świadczenia usług w zakresie przewozu wszelkiego rodzaju pojazdów, posiadamy dużą flotę pojazdów specjalnych i sprzętu.

Bezpieczeństwo i ochrona pojazdu.

Urządzenie wyposażone jest w nawigator GPS, aby zapewnić najkrótszą trasę i ominąć korki.
Wysoko wykwalifikowany i uprzejmy personel z dużym doświadczeniem.
Usługa dostarczenia samochodów i specjalistycznego sprzętu pod wskazany adres jest przystępna cenowo.
Właściciel może towarzyszyć pojazdowi transportowemu do miejsca przeznaczenia.
Firmy pomocy drogowej świadczą nie tylko usługi holownicze, ale także pomoc techniczną na drodze. Zamówienia klientów są przyjmowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i przetwarzane natychmiast, gdy tylko jest to możliwe. Nie tylko możemy szybko dojeżdżać do pracy i szybko wykonać pracę, ale także możemy błyskawicznie uzyskać cenę lawety, która przewiezie Twój samochód z miejsca awarii do domu, garażu lub punktu serwisowego. I jeszcze jeden plus: zawsze jesteśmy gotowi zaoferować przyczepy 24/7 w niskich cenach bez dodatkowych opłat. Nasze ceny nie wzrosną w weekendy i święta.

Opłaty za pomoc drogową

Koszt korzystania ze specjalistycznego sprzętu pomocy drogowej w transporcie samochodowym zależy od kilku czynników:

  • Waga i klasa środka transportowego.
  • Długość trasy od lokalizacji samochodu do parkingu.
  • Operacje załadunku i rozładunku są trudne.

Przy ustalaniu ceny usługi uwzględniany jest koszt użycia specjalnych maszyn i urządzeń: manipulatorów oraz sprzętu do transportu motocykli. Składając zamówienie, na podstawie danych zgłoszonych przez klienta, na życzenie klienta, dyspozytor nalicza koszt, jednak jest on niższy od średniej rynkowej. Pracujemy w oparciu o rozsądne ekonomicznie taryfy. Kolejnym ważnym punktem jest stan techniczny auta. Poważnie uszkodzone w wypadku, z zablokowanymi kołami, słabym sterowaniem i samochodami z automatyczną skrzynią biegów, które trudno załadować na przyczepy. Wymaga to dodatkowego sprzętu i czasu.

Najwięcej trudności pojawia się, gdy samochód uderza w rów, wpada do baku lub inne podobne problemy. W takim przypadku konwencjonalne przyczepy z wciągarkami mogą nie dać sobie rady, dlatego wymagany jest bardziej zaawansowany sprzęt, taki jak użycie dźwigów. Tego typu sprzęt jest droższy w eksploatacji, więc cena ewakuacji będzie się różnić.