20 kwietnia 2024
Breaking News

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300 o wysokiej rozdzielczości 5760 x 1440 umożliwia drukowanie czarno-białych dokumentów tekstowych i wysokiej jakości kolorowych obrazów: zdjęć do albumów rodzinnych, diagramów, układów i nie tylko. Drukarka zapewni szybkie drukowanie różnych dokumentów monochromatycznych – 30 stron na minutę. W trybie kolorowym – 17 stron/min.

Dzięki czterokolorowej drukarce z wkładami drukującymi możesz drukować wszystkie rodzaje dokumentów w formacie do A3+ w bardzo przystępny sposób. Do urządzenia dołączono 5 butelek z atramentem (70ml), z drukarki można korzystać nie tylko w domu, ale również w małych biurach.

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300 — piękne zdjęcia

Dzięki temu modelowi drukarki będziesz mógł uzyskać wspaniałe zdjęcia niezapomnianych chwil. Dzięki ekonomicznej i stylowej drukarce Epson EcoTank L1300 możesz profesjonalnie drukować w zaciszu własnego domu. Jest nie tylko łatwy w użyciu, ale daje ogromne możliwości. Wiele formatów pozwala wybrać odpowiedni rozmiar zdjęcia. Z drugiej strony druk w wysokiej rozdzielczości nada każdemu zdjęciu niepowtarzalny wygląd.

Przełomowy, tani i wydajny druk A3+

Nowa drukarka Epson L1300 oferuje bardzo niskie koszty drukowania dzięki wysokiej jakości druku A3+. Wykorzystując sprawdzony system oryginalnych wkładów atramentowych firmy Epson i wysokowydajną technologię głowic drukujących, zapewnia najbardziej przystępne cenowo rozwiązanie do drukowania raportów biznesowych w formacie A3+, planów wydarzeń, rysunków CAD i nie tylko. Dzięki drukarce L1300 otrzymujesz doskonałego partnera w zakresie drukowania o jakości i wydajności zapewniającej długą żywotność.

Wyższa produktywność i szybkie napełnianie dzięki Epson EcoTank L1300

Zintegrowany system zasilania atramentem w drukarce L1300 może wydrukować 7100 stron czarno-białych i 5700 stron kolorowych bez dodawania atramentu. Metoda uzupełniania atramentu jest prosta i umożliwia efektywne uzupełnianie atramentu. Dzieje się tak dzięki technologii szybkiego napełniania, zabezpieczeniu przed kapaniem i precyzyjnemu etykietowaniu. Niezawodność produktów firmy Epson to oszczędność czasu. Specjalnie zaprojektowane zbiorniki z atramentem oznaczają krótsze przestoje i lepszą jakość. W pełni zintegrowany system stałego atramentu L1300 może z łatwością drukować dokumenty czarno-białe i kolorowe w formacie do A3+.

Technologia Micro Piezo w drukarce Epson EcoTank L1300

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300
Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300

Dzięki technologii Micro Piezo w firmie możliwy jest szybki i wysokiej jakości druk. Co można dzięki niemu osiągnąć? Po pierwsze, szybkość drukowania do 17 stron na minutę w kolorze i 30 stron na minutę w czerni i bieli. Co jeszcze potrafi drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300? Wydruki banerowe do 1 metra zaskoczą Cię, co jest wartością dodaną dla Twojej firmy. Użytkownicy mogą łatwo drukować plakaty lub reklamy bez profesjonalnej drukarki. Drukarka L1300 zapewnia ekonomiczne drukowanie materiałów reklamowych, rysunków CAD, grafiki i raportów przy minimalnych zakłóceniach, idealna do użytku w biurach korporacyjnych, sklepach i placówkach edukacyjnych.

Zwiększona wydajność i prosta obsługa

Kiedy nadejdzie czas na uzupełnienie, nie ma potrzeby brudzenia. Dzięki technologii szybkiego uzupełniania atramentu i hermetycznych butelkom, wyraźnym oznaczeniom i szczelnym dyszom, uzupełnianie L1300 jest procesem łatwym, szybkim i czystym.

Idealny nadruk

Dzięki dedykowanym kasetom drukującym nie musisz ryzykować kosztownych przestojów lub niskiej jakości druku, które mogą wynikać z korzystania z systemu kaset drukujących innej firmy. System jest w pełni zintegrowany z drukarką L1300, dzięki czemu może być stale zasilany atramentem, co ułatwia druk czarno-białych i kolorowych stron do A3+.

Najważniejsze cechy drukarki atramentowej Epson EcoTank L1300

  • Opłacalne: bardzo przystępne cenowo drukowanie stron
  • Nie martw się: objęte gwarancją firmy Epson
  • Jakość firmy Epson: Specjalistyczne wkłady wielokrotnego napełniania
  • Wygoda: bez obaw, łatwa w konfiguracji
  • Szybki druk wewnętrzny.
  • Pozwala na zaskakująco niski koszt posiadania, znacznie niższy niż jakakolwiek drukarka z wkładami atramentowymi.

System podwójnego zbiornika z czarnym atramentem

Epson L1300 wykorzystuje wkład atramentowy z dwoma zbiornikami z czarnym atramentem, co pozwala na podawanie przez głowicę dwukrotnie większej ilości czarnego atramentu, co znacznie zwiększa prędkość drukowania. Dzięki unikalnej technologii druku i precyzyjnej kontroli ciśnienia w zbiornikach z atramentem zawsze otrzymujesz wysokiej jakości wydruki. Specjalnie opracowane materiały do ​​produkcji elementów urządzenia zapewniają długą żywotność i bezawaryjną pracę drukarki.

Wygodna praca i bezpieczny transport Epson EcoTank L1300

Specjalna konstrukcja zbiornika z atramentem i zbiornika z atramentem ułatwia uzupełnianie atramentu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Specjalny system blokowania atramentu w pojemniku zapewnia bezpieczny transport urządzenia, eliminując możliwość wycieku atramentu.